Nasza oferta

Celuj z nami w sukces.

Specjalizujemy się w wielu dziedzinach obowiązującego prawa, zapewniając wysokiej jakości poziom usług pod względem merytorycznym, biznesowym i naukowym.
Świadczymy usługi bieżącej pomocy prawnej, zapewniamy reprezentację w postępowaniach przed sądami i urzędami, uczestniczymy w negocjacjach i pomagamy w obsłudze wierzytelności. Sporządzamy pisma procesowe, pozwy i wnioski oraz opinie i ekspertyzy prawne.

Oferujemy profesjonalne usługi obsługi prawnej firm, dopasowane do potrzeb klientów biznesowych. Jesteśmy elastyczni, otwarci, nowocześnie podchodząc do usług prawniczych i indywidualnie traktując każdego klienta.

  • Dla przedsiębiorców

    Aktywne działanie przedsiębiorcy związane jest z koniecznością stosowania i znajomości ciągle zmieniających się, licznych regulacji prawnych zawartych w wielu aktach prawnych, co niejednokrotnie budzić może poważne wątpliwości. Korzystanie, w rozwiązywaniu pojawiających się problemów, z usług naszej kancelarii prawnej, wsparcie i wiedza profesjonalisty, jakim jest Radca prawny, pozwala na oszczędzenie czasu, nerwów, a niejednokrotnie także pieniędzy. Nasza oferta dla przedsiębiorców obejmuje kompleksową pomoc w zakresie, w szczególności prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa gospodarczego, handlowego i cywilnego. Oferujemy również pomoc w prowadzeniu wszelkiego rodzaju sporów powstałych w związku z działalnością gospodarczą, w ramach doraźnej pomocy lub stałej obsługi prawnej.

  • Dla osób prywatnych

    Przedmiotem usług świadczonych na rzecz osób fizycznych pozostają zagadnienia z wielu dziedzin prawa. Oferta dla osób prywatnych obejmuje w szczególności świadczenie usług prawnych z zakresu sporządzania opinii prawnych i udzielania porad prawnych, uczestnictwa w mediacjach, przygotowania pism oraz opiniowania umów. Radcowie prawni z naszej Kancelarii reprezentują klientów w postępowaniach przed organami administracji jak również w sądach powszechnych i administracyjnych.

Verba Legis 2013 © All rights reserved