O Nas

Bezpieczeństwo. Zaangażowanie. Zaufanie.

Prawnicy łódzkiej Kancelarii Verba Legis to młodzi i ambitni ludzie o otwartym i innowacyjnym podejściu do usług prawnych, świadczonych na rzecz naszych Klientów.
Prawo to nasza pasja. Spełniamy się, pomagając innym. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Zapewniamy pomoc prawną w takich dziedzinach jak prawo cywilne, rodzinne i opiekuńcze, prawo spółek i prawo gospodarcze, prawo zamówień publicznych, prawo pracy i prawo oświatowe, odszkodowania, prawo administracyjne. Prowadzimy w imieniu naszych Klientów negocjacje, obsługujemy wierzytelności, udzielamy bieżących porad prawnych.

Doradzamy, jak rozpocząć i prowadzić działalność gospodarczą, opiniujemy i negocjujemy umowy, pomagamy w rozwiązywaniu sporów. Wspieramy pracodawców i pracowników. Sporządzamy pisma procesowe, pozwy, wnioski, opinie i ekspertyzy prawne. Radcowie prawni reprezentują naszych Klientów przed wszystkim sądami, urzędami i organami.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, jak również do bieżącego śledzenia naszych wpisów w zakładce "Blog", gdzie publikujemy artykuły, komentarze i infromacje prawne.

 

Verba Legis 2013 © All rights reserved