obsługa przedsiębiorstw

i instytucji

Verba Legis Kancelaria Radców Prawnych zapewnia swoim Klientom kompleksową obsługę prawną w zakresie prowadzenia przedsiębiorstwa, związaną z jego funkcjonowaniem.  Doradzamy, jak rozpocząć i prowadzić działalność gospodarczą, weryfikujemy i negocjujemy umowy, pomagamy w rozwiązywaniu sporów. Wspieramy pracodawców i pracowników. Sporządzamy pisma procesowe, pozwy, wnioski, opinie i ekspertyzy prawne. Prowadzimy na rzecz naszych Klientów windykacje wierzytelności, doradzamy i reprezentujemy w sporach z innymi przedsiębiorcami, w tym przed sądami, urzędami i innymi instytucjami.

Dla przedsiębiorcy najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie ze stałej obsługi prawnej. Znajomość specyfiki Klienta pozwala reagować szybko i stosować najlepiej dopasowane rozwiązania. Radcowie prawni Kancelarii Verba Legis świadczą usługi stałej obsługi prawnej firm i instytucji z terytorium całej Polski. Jesteśmy dyspozycyjni i kontaktowi. Większość spraw jesteśmy w stanie załatwić drogą mailową lub telefoniczną, ale gdy sytuacja tego wymaga, spotykamy się w naszej Kancelarii lub w siedzibie Klienta.

Stała obsługa prawa może mieć kilka form. Najczęściej stosowaną jest obsługa w rozliczeniu abonamentowym lub w rozliczeniu godzinowym. Pozostajemy otwarci  na potrzeby Klienta i jesteśmy gotowi na stworzenie oferty dopasowanej do Waszych potrzeb.

Prawo to nasza pasja!

Jesteśmy zespołem młodych, prężnych i ambitnych prawników, otwartych na ludzi i ich potrzeby. Spełniamy się, pomagając innym. Każdy Klient jest naszym najważniejszym partnerem, a jego bezpieczeństwo, zaangażowanie i zaufanie to nasz nadrzędny cel zawodowy.