Klienci indywidualni

Pozwól sobie pomóc. Bądź mądry przed szkodą

Jak możemy Ci pomóc?

Poszukujesz pomocy w rozwiązaniu problemów prawnych związanych z doznanym uszczerbkiem na zdrowiu, uszkodzeniem ciała, poniesieniem szkody lub odzyskaniem należności? Byłeś ofiarą wypadku drogowego, przewróciłeś się na nierównym chodniku lub miałeś wypadek w gospodarstwie rolnym? Nie wiesz jak postępować w sprawie rozwodowej, o podział majątku lub spadkowej? A może potrzebujesz wsparcia prawnego w rozwiązaniu kwestii dotyczących własności nieruchomości lub lokalu? Być może jesteś pracownikiem i poszukujesz wsparcia w sprawie sądowej w związku z rozwiązaniem umowy o pracę lub niewypłaceniem wynagrodzenia?

Radcowie prawni z Verba Legis Kancelarii Radców Prawnych pomogą Ci rozwiązać problemy natury prawnej, świadcząc usługi bieżącego doradztwa prawnego, reprezentując przed sądami i organami i instytucjami, czy sporządzając projekty umów i dokumentów oraz opinii prawnych.

Celuj z nami w sukces!

Przeanalizujemy Twoją sytuację i wyjaśnimy wszystkie przepisy jej dotyczące. Udzielmy Ci niezbędnego wsparcia.  Gdy będzie to wystarczające, udzielmy Ci porady prawnej w zakresie Twoich praw i obowiązków. Jeśli konieczne okaże się wystąpienie na drogę sądową, poprowadzimy Twoją sprawę profesjonalnie i kompleksowo.

Działamy dla Ciebie

Zdajemy sobie sprawę, jak ciężko czasami jest wydać pieniądze na prawnika, dlatego wynagrodzenie za nasze usługi nie jest wygórowane, a wychodząc naprzeciw szczególnym sytuacjom naszych Klientów dopuszczamy możliwość rozliczenia w systemie ratalnym.
W przypadku osób niepełnosprawnych oferujemy możliwość świadczenia usługi prawnej z dojazdem do Klienta.

Prawo to nasza pasja!

Jesteśmy zespołem młodych, prężnych i ambitnych prawników, otwartych na ludzi i ich potrzeby. Spełniamy się, pomagając innym. Każdy Klient jest naszym najważniejszym partnerem, a jego bezpieczeństwo, zaangażowanie i zaufanie to nasz nadrzędny cel zawodowy.