blog

I prawo staje się jasne!

I co z tymi zamówieniami bagatelnymi?

I co z tymi zamówieniami bagatelnymi?

Nowe Prawo zamówień publicznych jeszcze nie weszło w życie, a już doczekało się kilku nowelizacji. Najnowsza z nich została uchwalona 27 listopada 2020 roku. Oczekuje na podpis prezydenta. I znów wywraca temat zamówień publicznych poniżej progu bagatelności.

Cofnięcie odwołania do KIO

Cofnięcie odwołania do KIO

Złożyłeś odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej, ale z jakiś powodów nie chcesz dalej brnąć w to postępowanie? Możesz jeszcze cofnąć odwołanie i odzyskać część poniesionych kosztów. W naszym artykule wyjaśniamy kiedy, jak i dlaczego czasem warto rozważyć cofnięcie odwołania.

Mediacja jako sposób rozwiązania sporu

Mediacja jako sposób rozwiązania sporu

Masz problem i zastanawiasz się nad wystąpieniem na drogę sądową? Warto, abyś pomyślał wcześniej o mediacji. Poznaj zalety mediacji oraz dowiedz się, czy warto mieć pełnomocnika przy mediacji.

Przystąpienie do postępowania odwoławczego przed KIO

Przystąpienie do postępowania odwoławczego przed KIO

Wygrałeś przetarg, ale Twój konkurent złożył odwołanie do KIO. Obawiasz się, że KIO może unieważnić czynności wyboru? Chcesz utrzymać pozycję i zadbać o to, by Twoja wygrana nie zamieniła się w przegraną? Sprawdź, jakie masz prawa.

Prawo to nasza pasja!

Jesteśmy zespołem młodych, prężnych i ambitnych prawników, otwartych na ludzi i ich potrzeby. Spełniamy się, pomagając innym. Każdy Klient jest naszym najważniejszym partnerem, a jego bezpieczeństwo, zaangażowanie i zaufanie to nasz nadrzędny cel zawodowy.