Dochodzenie należności

Dochodzenie należności pieniężnych, powszechnie określane jako windykacja, zwykle wymaga zastosowania szeregu środków, zgodnych z obowiązującymi przepisami prawa, coi często jest praco  i czasochłonne.

Radcowie prawni z Verba Legis Kancelarii Radców Prawnych udzielają pomocy prawnej klientom, będącym osobami fizycznymi, w zakresie odzyskiwania przysługujących im należności.

Reprezentujemy naszych Klientów na każdym etapie takiego procesu. Prowadzimy negocjacje, mediacje oraz czynności zmierzające do polubownego załatwienia istniejącego sporu. Gdy to nie działa, kierujemy sprawę do sądu i prowadzimy ją do końca. Jeśli zaistnieje taka konieczność, reprezentujemy naszych klientów w postępowaniu egzekucyjnym, kierując sprawy do tych Komorników, którzy w naszym doświadczeniu sprawdzili się jako skuteczni i prężnie działający.

Prawo to nasza pasja

Jesteśmy zespołem młodych, prężnych i ambitnych prawników, otwartych na ludzi i ich potrzeby. Spełniamy się, pomagając innym. Każdy Klient jest naszym najważniejszym partnerem, a jego bezpieczeństwo, zaangażowanie i zaufanie to nasz nadrzędny cel zawodowy.