Nasza Oferta

Zwiększ zyski, zmniejsz koszty. Zainwestuj w pomoc prawną.

Oferta dla firm i instytucji

Profesjonalna obsługa prawna jest podstawą sukcesu każdej firmy.

Zawiłość wielu istniejących rozwiązań prawnych, mnogość przepisów oraz wysoka częstotliwość ich zmian, wymagają posiadania i systematycznego poszerzania wiedzy w tej dziedzinie. Mając świadomość, że prowadzenie własnej firmy związane jest z szeregiem obowiązków, Verba Legis Kancelaria Radców Prawnych zapewnia swoim Klientom pomoc prawną w zakresie prowadzenia swojego przedsiębiorstwa, związaną z jego funkcjonowaniem.

Doradzamy, jak rozpocząć i prowadzić działalność gospodarczą, weryfikujemy i negocjujemy umowy, pomagamy w rozwiązywaniu sporów. Wspieramy pracodawców i pracowników. Sporządzamy pisma procesowe, pozwy, wnioski, opinie i ekspertyzy prawne. Prowadzimy na rzecz naszych Klientów windykacje wierzytelności, doradzamy i reprezentujemy w sporach z innymi przedsiębiorcami, w tym przed sądami, urzędami i innymi instytucjami.

klienci indywidualni

Celuj z nami w sukces!

Poszukujesz pomocy w rozwiązaniu problemów prawnych związanych z doznanym uszczerbkiem na zdrowiu, uszkodzeniem ciała, poniesieniem szkody lub odzyskaniem należności? Nie wiesz jak postępować w sprawie rozwodowej, o podział majątku lub spadkowej? A może potrzebujesz wsparcia prawnego w rozwiązaniu kwestii dotyczących własności nieruchomości lub lokalu? Radcowie prawni z Verba Legis Kancelarii Radców Prawnych pomogą Ci rozwiązać problemy natury prawnej, świadcząc usługi bieżącego doradztwa prawnego, reprezentując przed sądami i organami i instytucjami, czy sporządzając projekty umówi i dokumentów oraz opini prawnych.

Zdajemy sobie sprawę, jak ciężko czasami jest wydać pieniądze na prawnika, dlatego wynagrodzenie za nasze usługi nie jest wygórowane, a wychodząc naprzeciw szczególnym sytuacjom naszych Klientów dopuszczamy możliwość rozliczenia w systemie ratalnym. 

W przypadku osób niepełnosprawnych oferujemy możliwość świadczenia usługi prawnej z dojazdem do Klienta. 

W czym możemy Ci pomóc?